Наверх

Позитивне спілкування - основа щасливоі сім'ї

17 октября 2013 - Руслан Вільховий

                         Лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає.

                                                                 Приповісті 15:1

 

счастливая семья. Щаслива сім'я

Люб’язні слова зціляють. Критиканські і гнівливі слова ранять. Ми маємо потребу чути люб’язні слова від друзів і тих, кого ми любимо. Люб’язні слова від інших допомагають нам знати, що нас цінують і поглиблюють наші взаємини. Переважно ми швидкі на критику; схильні говорити слова, які ранять. Мовчанням також можна ранити. Наприклад: “Вона знає як я себе почуваю, якщо мені цього не сказати”. А чи знає вона це? Ми не знаємо думок іншої людини, поки вони не висловлюються вербально. Більшість з нас прагне більше любові й прийняття, ніж ми одержуємо.

Нещодавні дослідження виявили, як тон голосу впливає на матросів, коли їм віддаються накази. Результати показали, що спосіб у який зверталися до матроса, здебільшого визначав його реакцію і дану ним відповідь. Коли матросу давали наказ м’яким голосом, він також відповідав м’яким голосом. Коли йому викрикували команду, то він теж відповідав різко. Що ми говоримо і у який спосіб ми це говоримо, зумовлює відповідь, яку ми одержуємо і веде, або до конфлікту, або до миру. У залежності від тону нашого голосу, сказані нами слова можуть нести змішану вістку. Сарказм може здаватися смішним, але він не люб’язний.

 

не критикуйте! понимать друг другаЧому ми стримуємо наші думки любові один від одного, якщо це може зцілити минулі рани і поглибити взаємини? Причина криється у нашому власному минулому. Ніхто не говорив нам таких слів, тому ми почуваємося дивно, незручно і вразливо, коли ми їх говоримо. Але варто ризикнути і це принесе багато нагород. Навчіться говорити люб’язні слова. Говоріть друзям і тим, кого ви любите про їх позитивні риси, такі як доброта, щирість або дотепність щодо зробленого або сказаного ними, а також дайте їм змогу почути слова схвалення щодо їх вигляду. Позитивне спілкування сціляє наш розум, тіло і душу; воно поглиблює наші взаємини і приносить любов і радість іншим.

Спілкуючись позитивно із власними дітьми, ви виховуєте їх успішними людьми, які вміють керувати власними емоціями та володіють оптимізмом. Позитивне спілкування сприяє формуванню адекватної самооцінки, життєрадісного та повноцінного росту дитини.

 

Візьміть собі за правило щодня говорити компліменти та приємні слова кожному із членів своєї сім'ї. Підтримуйте одне одного словесно, не забудьте про похвалу за будь які старання та хороші наміри. Похвала спонукає людину повторювати хороші вчинки і робити кожну справу ще краще.

Говорите друг другу комплименты. Ти найкращий карточки с приятными словами. открытка я тебя люблюя тебя люблю открытка. позитивное общение

Спілкуйтесь у своїх сім'ях лише позитивно! Забудьте про критику та суперечки, і нехай ваші сім'ї будуть щасливими!

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

© All Rights Reserved. Дети скоро!
При цитировании материалов сайта прямая ссылка обязательна. Полное использование материалов запрещено.
Телеканал Надія Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека.